novo

Sveukupni pobjednik OŠ “Ristan Pavlović”

TRKA ZA SREĆNIJE DJETINJSTVO U PLJEVLJIMA ORGANIZOVANA PO 15. PUT

Na Gradskom stadionu u Pljevljima, Opštinska organizacija Crvenog krsta“ Pljevlja u sardanji sa Opštinom Pljevlja, u okviru Dječije nedjelje; organizovala je 15. trku „Za srećnije djetinjstvo“.

Na ovoj manifestaciji učestvovala su djeca iz tri gradske osnovne škole i sedam seoskih. Sveukupni pobejdnik je Osnovna škola „Ristan Pavlović“, druga bila je OŠ „Boško Buha“, a treća OŠ “Salko Aljković“. Četvrto mjesto pripalo je OŠ „Mihailo Žugić“ iz Odžaka, dok je peta bila OŠ “Radoje Tošić” Srdanov Grob. Šesto mjesto pripalo je OŠ Mataruge.

Pored ovih škola učestvovali su učenici OŠ „Mile Peruničić“ iz Maoča, OŠ „Jakub Kubur“ Boljanjići, OŠ Kruševo i OŠ “Vladimir Rolović” Šula.

Sekretar OO Crvenog krsta Pljevlja Željko Minić naglasio je da je dobro što je trka, nakon pauze zbog niza okolnosti ponovo jedna od najmasovnijih sportskih manifestacija u Pljevljima.

Trku je otvorila VD sekretarka Sekretarijata za društvene djelatnosti Sanja Đondović, a VD direktora Centar za sport i rekreaciju Borjan Džogaz stvorio je, zajedno sa zaposlenim, dobre uslove za održavanje trke, baš kao i ljudi iz Atletskog kluba Rudar koji su uz, volontere Crvenog krsta i nastavnike fizičkog vaspitanja, bili tehnička podrška.

Tokom pauze publici su se predstavili članovi Atletskog kluba Rudara seniorski i pionirski prvaci Crne Gore, koji su ove takmičarske sezone osvojili čak 35 pojedinačnih naslova državnog prvaka i dva ekipna.

Osvajači medalja

Dječaci

Predškolci 30m

Vasilije Pejović

Matije Drobnjak

Nikola Despotović

Prvi razred 30m

Luka Kotlaja OŠ „Salko Aljković“

Jakov Kosović OŠ „Salko Aljković“

Danilo Leovac OŠ „Ristan Pavlović“

Drugi razred 50m

Jevrem Cupara OŠ „Ristan Pavlović“

David Vujković OŠ „Ristan Pavlović“

Luka Šundić OŠ „Boško Buha“

Treći razred 100m

Mihailo Dragaš OŠ „Ristan Pavlović“

Amar Čelebić OŠ „Boško Buha“

Viktor Jakšić OŠ „Ristan Pavlović“

Četvrti razred 200m

Aleksa Borović OŠ „Ristan Pavlović“

Aresenije Krejović OŠ „Ristan Pavlović“

Feđa Ćaćić OŠ „Boško Buha“

Peti razred 300m

Mirza Strujić OŠ „Ristan Pavlović“

Dejan Leovac OŠ „Boško Buha“

Vido Doderović OŠ „Ristan Pavlović“

Šesti razred 300m

Dušan Marković OŠ „Ristan Pavlović“

Vuk Borović OŠ „Salko Lajković“

Aleksandar Gogić OŠ „Boško Buha“

Sedmi razred 600m

Nemanja Knjeginić OŠ „Salko Aljković“

Kristijan Roćen OŠ „Mihailo Žugić“

Kosta Gardović OŠ „Salko Aljković“

Osmi razred 600m

Adijan Šabanović OŠ „Boško Buha“

Elmin Bećović OŠ „Boško Buha“

Ognjen Ćirović OŠ „Mataruge“

Deveti razred 600m

Stefan Džaković OŠ „Ristan Pavlović“

Aleksa Kotlaja OŠ „Salko Aljković“

Danko Bošković OŠ „Ristan Pavlović“

Djevojčice

Predškolke 300m

Andrea Radović

Anđečija Abazović

Una Bekto

Prvi razred 30m

Milica Vrećo OŠ „Salko Aljković“

Emilija Petrović OŠ „Boško Buha“

Teodora Dromljak OŠ „Boško Buha“

Drugi razred 50m

Viktorija Loncović OŠ „Mihailo Žugić“

Anastasija Lalatović OŠ „Mihailo Žugić“

Martina Drašković OŠ „Salko Aljković“

Treći razred 100m

Lena Šestović OŠ „Ristan Pavlović“

Ela Kriještorac OŠ „Boško Buha“

Elena Marić OŠ „Ristan Pavlović“

Četvrti razred 100m

Ana Brajković OŠ „Ristan Pavlović“

Dušica Drobnjak OŠ „Boško Buha“

Elma Ajjanović OŠ „Mihailo Žugić“

Peti razred 200m

Anđela Radović OŠ „Ristan Pavlović“

Aleksandra Vuković OŠ „Boško Buha“

Nina Đaković OŠ „Vladimir Rolović“

Šesti razred 200m

Jovana Davidović OŠ „Boško Buha“

Tijana Kotlaja OŠ „Salko Aljković“

Adna Šabanović OŠ „Salko Aljković“

Sedmi razred 400m

Golubović Kristina OŠ „Boško Buha“

Teodora Vuković OŠ „Ristan Pavlović“

Mirna Starčević OŠ „Ristan Pavlović“

Osmi razred 400m

Teodora Borović OŠ „Ristan Pavlović”

Neda Beljkaš OŠ „Salko Aljković“

Nađa Milić OŠ „Salko Aljković“

Deveti razred 400m

Jana Petrović OŠ „Boško Buha“

Nikolina Milić OŠ „Radoje Tošić“

Marija Petrović OŠ „Boško Buha“

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

%d bloggers like this: